Кафедра комп'ютерної інженерії ТНЕУ

Комп'ютерна інженерія ТНЕУ

http://ki.tneu.edu.ua/

Опубліковано Кафедра Комп'ютерної Інженерії ТНЕУ Понеділок, 6 листопад 2017 р.
Щоб дізнатись більше про умови вступу та навчання заповніть анкету абітурієнта і ми зв'яжемось з Вами

Анкета абітурієнта

CПЕЦІАЛЬНІСТЬ – КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ

Фахівці з комп’ютерної інженерії діють у сферах пов’язаних з проектуванням, налаштуванням і адмініструванням комп’ютерних систем та мереж різної складності.

Студенти під час навчання

отримують знання, необхідні для проектування комп’ютерних систем і мереж: технології системного програмування, мови програмування (C++, Java, PHP, Java Script, Assembler), розробки і адміністрування операційних систем (Windows, Linux); CASE-технології і системи автоматизованого проектування комп’ютерних систем і мереж, технології і інструментальні засоби розробки мікропроцесорних систем на основі сучасної елементної бази; технології проектування і адміністрування локальних і глобальних, безпровідних комп'ютерних мереж, протоколи і сервіси Internet; технології проектування і підтримки баз даних. Також студенти отримують поглиблені знання з англійської мови в галузі інформаційних технологій. Під час навчання студенти вивчають цикл дисциплін направлених на розробку програмного та апаратного забезпечення спеціалізованих комп’ютерних систем та пристроїв; системи зв’язку загального та промислового призначення: технології мобільного зв’язку; інформаційні технології мережі Інтернет, що забезпечують повний комплекс знань з проектування, КСМ.

Місце працевлаштування випускників

у комп’ютерних фірмах, що займаються проектуванням та адмініструванням комп’ютерних систем і мереж, що надають послуги Internet, мобільного і стаціонарного зв’язку, інформаційних відділах підприємств різної форми власності, у банках.

Зворотній зв'язок

by Oleh Pitsun